icon icon icon icon icon
м. Київ
Правий берег:
ул. Казимира Малевича 86A
(справа біля BODO)
Лівий берег:
Дніпровська набережна, 12
(ТРЦ RIVER MALL)
Июль 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ВРЕМЯ
11:00-13:00 TAP DANCE Настя Старченко | NEXT початковий
15:00-16:00 HEELS BASIC Анна Дока |START початковий
16:00-17:00, 14:00-15:00 BREAK DANCE (8-10 років) Аліна Акуліна| START початковий
16:00-18:00 24/7 Оля Жолкевська | TOP закрита
16:00-18:00 YUMMY CREW Христина Заяц | TOP закрита
16:00-18:00, 14:00- 16:00 NEW SCHOOL KIDS Євген Сухомлін | TOP закрита
16:00-18:00, 14:00-17:00 BONES CREW Ігор Костецький | TOP закрита
16:30-19:00 D.GIRLS Міша Ільін | TOP закрита
17:00-18:00 CONTEMPORARY Олександра Галушко | NEXT початковий
17:00-18:00 Jazz-funk for mom's Пилипенко Анастасія | START початковий
17:00-18:00 CHOREO (11-13 років) Віка Черниш | NEXT початковий
17:00-18:00 KIDS DANCE (5-7 років) Анна Дока | START початковий
17:00-18:00 CONTEMPORARY (8-10 років) Софія Мацевко | START початковий
17:00-18:00 JAZZ-FUNK (11-13 років) Марія Шелехова | START початковий
17:00-18:00, 12:00-13:00 LIL SQUAD Катя Олійник | NEXT закрита
17:00-18:00, 17:00-19:00 YOUNG DREAMERS Віка Черниш | NEXT закрита
17:00-19:00 D.SPROOF TORI | TOP закрита
17:00-19:00 718 CREW BELAYA | NEXT закрита
17:00-19:00 FUNNKY BUBBLES Оля Росляк | TOP закрита
17:00-19:00, 16:00-18:00 NEW SCHOOL GANG Євген Сухомлін | TOP закрита
17:00-19:00, 16:00-19:00 LIGHT BALANCE KIDS Юджин Кулаковський | TOP закрита
18:00-18:45 Ритміка (3-5 років) (по запису) Анна Дока | START початковий
18:00-19:00 Сhoreo (8-10 років) Шелехова Марія | START початковий
18:00-19:00 DANCHALL FEMALE Христина Кришталь | START начальный
18:00-19:00 JAZZ-FUNK Настя Пилипенко | START початковий
18:00-19:00 JAZZ-POP Поліна Тарасенко | START початковий
18:00-19:00 CHOREO (8-10 р) Поліна Тарасенко | START початковий
18:00-19:00 LATIN CHOREO Іван Москаленко | START початковий
18:00-19:00 HEELS Малюга Катя | START початковий
18:00-19:00 CONTEMPORARY Софія Мацевко | START початковий
18:00-19:00 CHOREO Яна Цибульська | TOP середній
18:00-19:00 JAZZ-FUNK Ігор Костецький | TOP початковий
18:00-19:00 hip-hop Олександр Літовський | START початковий
18:00-19:00 CHOREO (8-10 років) Сніжана Яцентюк | NEXT початковий
18:00-19:00, 12:00-13:00 HIP-HOP KIDS (5-7 років) Катя Олійник | NEXT початковий
18:00-20:00, 16:00-18:00 ABC CREW Оля Жолкевська | TOP закрита
19:00-20:00 HIP-HOP Євген Сухомлін | TOP початковий
19:00-20:00 JAZZ-FUNK Маша Павленко | START початковий
19:00-20:00 Locking Оля Росляк| TOP ПОЧАТКОВИЙ
19:00-20:00 CHOREO Марія Шелехова | START початковий
19:00-20:00 k-pop Марьяна Стеценко | START початковий
19:00-20:00 JAZZ-FUNK BELAYA | NEXT всі рівні
19:00-20:00 M.G.L. Frame up Катя Остромогильська | START закрита
19:00-20:00 LATIN CHOREO Лідія Оліярник | START початковий
19:00-20:00 TWERK Христина Кришталь | START початковий
19:00-20:00 CHOREO Максим Сердюков | START початковий
19:00-20:00 HEELS Христина Заяць | TOP початковий
19:00-20:00 HIP-HOP BASIC Марта Ясіновська | START початковий
19:00-20:00 HEELS Діана Губарєва | START середній
19:00-20:00 CONTEMPORARY Аня Кузьменко | NEXT середній
19:00-20:00 JAZZ-FUNK BEGINERS Віка Черниш | NEXT початковий
19:00-21:00, 12:00-14:00 LADY SQUAD Яна Цибульська і Катя Трухіна | TOP закрита
20:00 - 21:00 HEELS Даша Возняковська| START початковий
20:00-21:00 HIP-HOP Ярослава Очкасова | START початковий
20:00-21:00 HEELS Вероніка Король | START початковий
20:00-21:00 CONTEMPORARY Таїсія Коровниченко | START початковий
20:00-21:00 JAZZ-FUNK Настя Полякова | NEXT початковий
20:00-21:00 K-POP TORI | TOP початковий
20:00-21:00 HOUSE & HIP-HOP BASIC Настя Лаврентьєва | NEXT початковий
20:00-21:00 M.G.L. Heels Катя Остромогильська | START закрита
20:00-21:00 STRETCHING Катя Олійник | NEXT усі рівні
20:00-21:00 HEELS Діана Губарєва | START початковий
20:00-21:00 ZUMBA Анна Молнар | TOP всі рівні
20:00-21:00 TWERK Емілія Фернандес | START початковий
20:00-21:00 STRETCHING Аня Кузьменко | NEXT усі рівні
20:00-21:00 CONTEMPORARY Катя Олійник | NEXT усі рівні
20:00-21:00 CHOREO Ігор Костецький | TOP початковий
20:00-21:00, 12:00-13:00 YOGA Олена Білоконь | NEXT усі рівні
20:00-22:00 AUTHENTIC Даша Возняковська | START закрита
20:00-22:00 DOLLS Христина Заяць | TOP закрита
21:00-22:00 STRETCHING Таїсія Коровниченко | START усі рівні
21:00-22:00, 20:00-22:00 FRAME UP Ріта Торкатюк | START закрита
Вторник, Пятница IMPROVE TORI | TOP закрита
среда пятница Heels Сизоненко Анастасія | START початковий
facebook